Sleva!

ŠTĚNICE – DEZINSEKCE – MALÝ BYT

4.600,00  -

Hubení štěnic – profesionálními dezinsekční postřiky jsou nutným základem každého hubení štěnic. Mají zásadně delší dobu účinnosti a jsou výrazně silnější, než prostředky volně prodejné, které slouží jen k velmi lokálnímu ošetření. Je třeba vždy provést ošetření celého bytu, jákékoliv částečné zákroky štěnice pouze rozeženou do dalších místností a často i do sousedních bytů.

Způsob použití:

  • slouží jako nutný základní represivní zákrok.

Dávkování:

  • v mnoha případech postačí jeden represivní zákrok proti štěnicím. Proto je nutno, aby byl co nejrazantnější a aby se dostal dezinsekční přípravek do co nejvíce nepřístupných míst, škvír a dutin. Při prvním zákroku je doporučeno aplikovat současně repelentní prostorový urychlovač , který napomůže vyhnat štěnice ze svých úkrytů, kde jinak mohou vydržet bez potravy i rok. Pokud uživatelé postižené bytové jednotky respektují pokyny provádějících pracovníků, je velká pravděpodobnost, že dojde k vyhubení štěnic již po prvním zákroku.

Způsob aplikace:

  • aplikuje se: v bytové jednotce ve všech prostorech – obytných místnostech a zejména v ložnicích. Přípravky se aplikují také do skříní s oblečením, úložných prostor postelí ap.
  • neaplikuje se: na WC a v koupelně (mimo stoupaček, košů s prádlem a okolí).

Bezpečnostní poznámky k aplikaci:

  • po aplikaci je nutno dbát pokynů provádějících pracovníků. Přípravky nejsou pro člověka jedovaté, ale mohou pdráždit pokožku a sliznice. Proto je třeba dodržovat bezpečnostní pokyny zejména jsou-li v bytě domácí zvířata a malé děti.

Pro pokračování klikněte zde.

.

Popis

Cena nezahrnuje dopravu, která bude vyčíslena při vstupu do pokladny.

Uvedené ceny platí pro území velké Prahy. Jiné oblasti jsou účtovány dle vzdálenosti.

Další informace jsou uvedeny v Obchodních podmínkách.

Kategorie: HUBENÍ ŠTĚNIC

VOLEJTE ZDARMA 800 100 180

DISPEČINK 602 204 500