Sleva!

ŠTĚNICE – BYTY STŘEDNÍ, VELKÉ

1.800,00 8.300,00  -

Likvidace štěnic ve středním a velkém bytě:

  • DEZINSEKČNÍ POSTŘIKY profesionálními přípravky jsou nutným základem každého hubení štěnic. Mají zásadně delší dobu účinnosti a jsou výrazně silnější, než prostředky volně prodejné, které slouží jen k velmi lokálnímu ošetření. Je třeba vždy provést ošetření celého bytu, jákékoliv částečné zákroky štěnice pouze rozeženou do dalších místností a často i do sousedních bytů.
  • REPELENTNÍ PROSTOROVÝ URYCHLOVAČ je třeba aplikovat při prvním zákroku pro zásadní zvýšení jeho účinnosti. Napomůže vyhnat štěnice z jejich úkrytu. Použití urychlovače výrazně se snižuje riziko opakovaných zákroků.
  • OCHRANNÉ BARIÉROVÉ POSTŘIKY v okolních bytech by měly být součástí represivního zákroku a to zejména v panelových bytech. Sníží se riziko migrace hmyzu z napadeného bytu do sousedních prostor.
8.300,00  -
1.800,00  -
1.900,00  -
Kategorie:

Popis

Tato položka představuje cenu za hubení štěnic ve středním až velkém bytě s běžným výskytem nábytku a předmětů. Jakékoliv vyšší množství věcí, zejména při stěnách a na zemi znemožňuje přístup hubících látek místům s výskytem štěnic a proto te tím výrazně zvyšuje riziko opakování zákroku, byť případně v menším rozsahu.

Cena nezahrnuje dopravu, která bude vyčíslena při vstupu do pokladny.

Uvedené ceny platí pro území velké Prahy. Jiné oblasti jsou účtovány dle vzdálenosti.

Další informace jsou uvedeny v Obchodních podmínkách.

Kategorie: HUBENÍ ŠTĚNIC

VOLEJTE ZDARMA 800 100 180

DISPEČINK 602 204 500